Firma Atomic od lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy nart, które obecnie znane są na całym świecie. Ich ofertę znajdziemy w profesjonalnych sklepach narciarskich, a logo producenta występuje nie tylko pod stopami amatorów na rozmaitych stokach, ale i profesjonalistów zdobywających liczne medale i osiągnięcia. Przyjrzyjmy się jakie narty Atomic znajdziemy w sklepach w tym roku i gdzie warto dokonać zakupu modeli tego producenta.

 

Narty Atomic damskie – modele zjazdowe i na całą górę

Modele przeznaczone dla kobiet znajdziemy w ofercie tego producenta w wersjach spełniających oczekiwania zarówno kobiet oczekujących klasycznego charakteru zjazdowego, dla miłośniczek jazdy poza trasą, jak i zaawansowanych pań poszukujących modeli zawodniczych. Jest tu więc wybór praktycznie dla każdego, dzisiaj jednak chcemy przedstawić modele najczęściej wybierane i wyróżniające się największą wszechstronnością. Narty Atomic damskie, które wybierane są najczęściej przez kobiety na całym świecie to modele z linii Cloud. Ta jest oznaczona bardzo łatwo – im mniejszy numer przy modelu, tym niższy stopień zaawansowania, do którego jest skierowany. Modele przeznaczone dla początkujących wyróżniają się wysoką wybaczalnością, zapewniają łatwość jazdy i stawiania pierwszych kroków w tym sporcie, a także zapewniają bardzo dobrą stabilność. Wersje skierowane do zaawansowanych kobiet wyposażone są w rozmaite technologie, które umożliwiają paniom bardziej wydajną jazdę i lepsze osiągi. Kobiety poszukujące bardziej wszechstronnej propozycji powinny obejrzeć narty Atomic damskie z serii Vantage o charakterze All Mountain.

Zobacz również  Styl boho - jak stworzyć stylizacje w tym stylu

 

Narty Atomic dziecięce, czyli propozycje dla każdego juniora

W ofercie tego producenta znajdziemy także narty dziecięce o charakterze dopasowanym do potrzeb i umiejętności każdego juniora. Mamy tu modele Redster o charakterze zjazdowym, jak i zawodniczym. Podobnie, jak w ofercie dla dorosłych, narty Atomic dziecięce z serii Vantage to propozycje o wszechstronnym charakterze All Mountain. Firma ta przygotowała także propozycje dla dzieci doskonałe poza przygotowane trasy, takie jak Punx, Backland oraz Bent Chetler. Wśród poszczególnych propozycji znajdziemy modele skierowane zarówno do chłopców, jak i dziewczynek, a także z wyszczególnionymi rozmaitymi stopniami zaawansowania umiejętności dziecka.

 

Narty Atomic męskie dla miłośników niezawodnej jakości

Wśród męskich propozycji tego producenta warto szczególną uwagę zwrócić na modele z serii Redster X. Te narty Atomic męskie wyposażone są w innowacyjną technologię, która do tej pory była stosowana wyłącznie w modelach przeznaczonych dla zawodowców z Pucharu Świata. Dodatkowo, modele z tej serii wspierają osiąganie doskonałych wyników u miłośników agresywnej jazdy z wąskimi, szybkimi skrętami, a także doskonale sprawdzą się w szusowaniu z długimi zakrętami. Modele Redster X posłużą użytkownikom, którzy nie boją się zmiennych warunków pogodowych, pozwolą im korzystać z jazdy i doskonale się bawić od rana do nocy.

 

Gdzie kupić najlepsze narty Atomic?

Modele tej marki znajdziemy w renomowanych sklepach narciarskich, takich jak SnowShop. W jego ofercie możemy wybierać nie tylko w produktach tej firmy, lecz także innych producentów oraz znajdziemy tam szeroką ofertę odzieży narciarskiej, akcesoriów i dodatków przydatnych w czasie wypraw na stok. Narty Atomic Warszawa kupimy w sklepach dostępnych przy ulicy Wrocławskiej 25 i Ostrobramskiej 38b. Placówki na Bemowie i Pradze to nie tylko sklepy, ale także serwisy narciarskie, w których będziemy mogli w przyszłości skorzystać z usług profesjonalnego serwisu. Narty Atomic Gdańsk kupimy w SnowShopie w galerii City Meble przy alei Grunwaldzkiej 211. Tu również możemy skorzystać z usług serwisu, a także, jak w każdym stacjonarnym sklepie SnowShop, obniżyć cenę zakupów za pomocą karty stałego klienta. Jeżeli preferujemy zakup przez internet, narty Atomic online dostępne są pod adresem snowshop.pl.

Zobacz również  Choker - hit czy kit?

 

Narty Atomic to gwarancja doskonałej jakości i najlepszych wrażeń. Wybierając je z pomocą profesjonalisty będziemy mieć pewność, że ich właściwości będą w pełni dopasowane do naszych oczekiwań. Warto więc skorzystać z oferty sklepu SnowShop, by zimą cieszyć się pełnią charakteru naszych nowych nart.

 

Zainteresowany wyprzedażą nart? Kup online na -> SnowShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

 

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl